شعار همیشگی ما؛
۞ چراغ امید روشن است ۞
Thursday, 20 June , 2024
امروز : پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
شناسه خبر : 37434
  پرینتخانه » اجتماعی, اسلایدر صفحه اول تاریخ انتشار : 21 خرداد 1403 - 1:17 | 36 بازدید | ارسال توسط :

اطلاعیه آموزش و پرورش برای «معلمانِ فاقد رتبه»

مشمولانی که پس از ارزیابی نخست، حداقل امتیاز لازم برای احراز رتبه آموزشیار معلم (عدم احراز رتبه) را کسب کرده اند، از تاریخ اولین تایید هیات ممیزه پس از مدت حداقل یک سال و در شرط شاغل بودن می توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه ها قرار گیرند.
اطلاعیه آموزش و پرورش برای «معلمانِ فاقد رتبه»

به گزارش صدای چراغ امید نیوز به نقل از ایلنا از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، میزکار رتبه بندی معلمان اطلاعیه ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است:

پیرو اطلاعیه شماره ۷۰۰/۴۲۸۶۹ مورخ ۱۲ خرداد ۱۴۰۳و باستناد ماده ۵ آئین نامه اجرایی قانون نظام رتبه بندی معلمان، مشمولانی که پس از ارزیابی نخست، حداقل امتیاز لازم برای احراز رتبه آموزشیار معلم (عدم احراز رتبه) را کسب ننموده اند از تاریخ اولین تایید هیات ممیزه پس از مدت حداقل یکسال و در شرط شاغل بودن می توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه ها قرار گیرند.

سامانه از مورخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۳برای مشمولین (فاقدین رتبه) باز و امکان بارگذاری مدارک فراهم می گردد. خواهشمند است موارد ذیل به صورت دقیق به اطلاع افراد رسانده شود:

۱.تمامی اطلاعیه ها به صورت مکتوب و رسمی به مناطق، نواحی و مدارس ارسال گردد و به اطلاع تمامی ذینفعان رسانده شود.

۲.افراد می توانند از طریق پنجره my.medu.ir نسبت به ورود به سامانه اقدام و پس از ورود با مطالعه دقیق راهنمای بارگذاری مستندات و شرایط و ضوابط نسبت به بارگذاری مدارک اقدام نمایند.( تاکید می گردد افراد شخصا وارد سامانه شده و شرایط و ضوابط را به دقت مطالعه نمایند از ارجاع بارگذاری مدارک به غیر از خودشان اجتناب نمایند. وزارت آموزش و پرورش هیچ گونه مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود.)

۳.مدارک و مستنداتی که در بازه زمانی قبل از۱ خرداد ۱۴۰۳ و بعد از اولین حکم استخدام باشد معتبر هستند و مورد ارزیابی قرار می گیرند.

۴.فرصت بارگذاری مدارک تا ۲۰ تیر۱۴۰۳ می باشد و فرصت مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

۵.باعنایت به اینکه تمامی مدارک و مستندات به طور کامل بررسی می گردد در بارگذاری مدارک فایل راهنمای بارگذاری مستندات را که در سامانه تعبیه شده است به دقت مطالعه و نسبت به بارگذاری مدارک اقدام نمایند.

۶.باعنایت به اینکه ملاک یکسال از مورخ ۱ خرداد ۱۴۰۳ (از تاریخ اولین تایید هیات ممیزه ) به قبل می باشد.(افرادی که تا تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۲ به قبل عدم احراز شده اند) فعلا امکان بارگذاری مدارک را دارند افرادی که بعد از این تاریخ عدم احراز شده اند در مرحله بعدسامانه باز می گردد.

۷. قرارگرفتن در چرخه ارزیابی پرونده از مورخ ۲۰ تیر۱۴۰۳و پس از پایان مهلت یکماه آغاز می گردد.

۸. اموراداری مناطق و نواحی از مورخ ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۳ نسبت به بررسی ۵ مولفه ( ضمن خدمت، ارزشیابی، مدرک تحصیلی، امتیاز تربیت معلم، سنوات تجربی ) به دقت اقدام نمایند.

۹. به مدیران مدارس اطلاع رسانی گردد تا بررسی مستندات و تاییدات مطابق قانون و مقررات انجام پذیرد. مسئولیت حسن انجام کار و اطلاع رسانی دقیق و جامع برعهده رئیس هیات ممیزه استان می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.