شعار همیشگی ما؛
۞ چراغ امید روشن است ۞
Sunday, 21 July , 2024
امروز : یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
شناسه خبر : 23221
  پرینتخانه » بین الملل تاریخ انتشار : 14 آبان 1401 - 14:31 | 114 بازدید | ارسال توسط :

نماد خاصیت آهنربایی نمایشگاه بین‌المللی واردات چین

نماد ، پنجمین نمایشگاه بین المللی واردات چین طبق برنامه ریزی های انجام شده، روز گذشته (جمعه، ۴ نوامبر برابر با ۱۳ آبان ماه) در سواحل رودخانه «هوانگ‌پو» افتتاح شد.

نماد خاصیت آهنربایی نمایشگاه بین‌المللی واردات چین

نماد ، بیش از ۲۸۰ شرکت از میان ۵۰۰ شرکت و کارخانه های برتر صنعتی جهان در بخش تجاری نمایشگاه بین المللی واردات چین با نرخ بازگشت سرمایه تقریبا ۹۰ درصدی، شرکت کرده اند و این در حالیست که بسیاری از شرکت ها نیز اقدام به امضای قرارداد برای حضور در ششمین نمایشگاه بین المللی واردات چین، پیش از برنامه ریزی های انجام شده کرده اند.

نمایشگاه ها به محل نمایش کالا و غرفه داران به سرمایه گذار و مشتریان بازگشتی (مشتریانی که برای خرید مجدد مراجعه می نمایند) به «مشتریان مقیم» تبدیل شده اند.

تغییراتی که در طول چند سال گذشته در نمایشگاه بین المللی واردات چین به وجود آمده اند، نشان دهنده جذب پرقدرت این نمایشگاه است که درست شبیه یک آهنربا عمل می کند. این نمایشگاه به فرصتی برای چین در جهت ساخت یک الگوی توسعه جدید و پتلفرمی برای ارتقاء اجرای سیاست گشایش و درهای باز این کشور در سطح عالی و فرصتی برای به اشتراک گذاری جهانی یک محصول عمومی تبدیل گشته است.

پتانسیل خرید بیش از یک میلیارد و چهارصد میلیون نفر و بیش از ۴۰۰ میلیون گروه با درآمد متوسط از یک سو، از سویی دیگر وجود کامل ترین و بزرگ ترین سیستم صنعتی جهان و قابلیت های کامل حمایتی و ظرفیت مصرف سالانه کالاها و خدمات وارداتی حدود ۲٫۵ تریلیون دلاری آمریکا، از عوامل جذب جهانی منابع به سوی این نمایشگاه محسوب می شوند.

حقیقت این است که هر شرکتی که بدنبال توسعه و گسترش بازار خود است، نمی تواند نمایشگاه بین المللی واردات چین و بازار این کشور را نادیده بگیرد. مقیاس این نمایشگاه به گسترش و توسعه خود ادامه داده است. مجموع گردش مالی صورت گرفته در طول برگزاری چهار نمایشگاه قبلی بین المللی واردات چین به رقمی بالغ بر ۲۷۰ میلیارد دلار آمریکا رسیده است. نماد ،

بسیاری از محصولات شرکتی، از این نمایشگاه به عنوان یک پلتفرم ترجیحی برای ورود به بازار چین استفاده می کنند.

پنجمین نمایشگاه بین المللی واردات چین با وجود موج نامطلوب حمایت گرایی و یکجانبه گرایی و جریان سرد سود اقتصاد جهانی، برگزار می گردد؛ چین از اقداماتی عملی برای همکاری با جهان استفاده می کند و این فرصت را فراهم می کند تا نسیم بهاری در کل جهان وزیدن بگیرد.

گشایش و اجرای سیاست درهای باز، کلید جذابیت نمایشگاه بین المللی واردات چین محسوب می شود. چین از طریق رفع مشکلات موجود در مسیر توسعه با اجرای سیاست های گشایش و درهای باز، همراه کردن قدرت همکاری با گشایش، تجمیع نوآوری با گشایش و جستجوی موهبت های مشترک با اجرای سیاست درهای باز، به ترویج جهانی شدن اقتصاد، تقویت شتاب توسعه تمامی کشورها و کارآمدتر کردن هر چه بیشتر دستاوردهای توسعه و نفع عادلانه تر مردم تمامی جهان، متعهد است.

پلتفرم سطح بالا و عالی نمایشگاه فوق، مزایای ملموسی را برای غرفه داران و انتخاب های بیشتری را برای بهره مندی از یک زندگی با کیفیت عالی برای مردم چین به ارمغان آورده است و نقشی مثبت در ساخت یک الگوی توسعه جدید ایفا می کند.

این نمایشگاه با بستری که برای همکاری برد-برد و سود متقابل فراهم می آورد، به نفع کل جهان عمل می کند و بر همین اساس توسط جهان در سطح گسترده ای مورد تقدیر قرار گرفته است.

نماد ، چین از بازدیدکنندگان پنج قاره دنیا استقبال می کند و به فکر نفع مردم کل دنیاست. نمایشگاه های قبلی بین المللی واردات چین باعث شده است که افراد بیشماری با هیجان به این نمایشگاه بروند و باز هم با اشتیاق به این نمایشگاه بازگردند.

همزمان که چین تمامی کشورها را به استفاده از فرصت های موجود در بازار بزرگ خود، فرصت های مربوط به اجرای سیاست های گشایش و فرصت های به وجود آمده در پی تعمیق همکاری های بین المللی خود ترغیب می کند، نمایشگاه بین المللی واردات این کشور نیز بدون شک با «مشتریان بازگشتی» بیشتر (رجوع هر چه بیشتر مشتریان سابق برای خرید مجدد در نمایشگاه)، طلیعه دار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.