شعار همیشگی ما؛
۞ چراغ امید روشن است ۞
Thursday, 25 July , 2024
امروز : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳
شناسه خبر : 19569
  پرینتخانه » اجتماعی تاریخ انتشار : 17 تیر 1401 - 17:06 | 138 بازدید | ارسال توسط :

افزایش دایره ارتباطات برون سازمانی در نمایشگاه تهران ۱۴۰۱

همزمان با برگزاری نمایشگاه “تهران ۱۴۰۱ ،شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران” دستاوردها و چشم انداز اداره کل سلامت شهرداری تهران ارائه می شود.

افزایش دایره ارتباطات برون سازمانی در نمایشگاه تهران ۱۴۰۱

به گزارش چراغ امید به نقل از روابط عمومی اداره کل سلامت، حمید صاحب مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت:با هدف توسعه ارتباط با شهروندان و آگاهی بخشی و تقویت مشارکت آنها، نمایشگاه “تهران ۱۴۰۱ ،شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران” در بوستان گفتگو برگزار می شود.

حمید صاحب با اشاره به برگزاری نمایشگاه تهران ۱۴۰۱، اظهار کرد: برپایی نمایشگاه یکی از ابزارهای مهم در حوزه روابط عمومی است که از تاثیرگذارترین سطح ارتباطات شهری و بین المللی برخوردار است.
مدیرکل سلامت شهرداری تهران ادامه داد: معرفی و ارائه آخرین دستاوردها و توانمندی های اداره کل سلامت،ارائه رویکردها در دوره مدیریت جدید، ارائه گزارش عملکرد ، ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان از طریق برگزاری کارگاه ها و پنل های تخصصی سلامت محور،ارتقای سطح تعامل و همکاری با شهروندان برای تبادل تجربیات و ارتقاء سطح آگاهی شهروندان از خدمات و توانمندی های این اداره کل، افزایش دامنه ارتباط و همکاری با مدیران شهرداری ها، موسسات و نهادهای مرتبط حوزه سلامت شهرهای خواهرخوانده در خصوص فعالیت های سلامت محور از دیگر اهداف شرکت در این نمایشگاه است.
صاحب با اشاره به اینکه نمایشگاه می تواند مجموعه اهداف، رویکردها و عملکرد یک مجموعه را در بازه زمانی مشخص در معرض دید گروه های هدف و مخاطبین مختلف قرار دهد، اظهار کرد: اداره کل سلامت شهرداری تهرا ن از حضور در نمایشگاه های مختلف با هدف افزایش دایره ارتباطات برون سازمانی استقبال می کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.